Omnisportvereniging Avanti Wilskracht

Vrijwilligers gezocht

Wij zijn vanaf 4 Mei jl. gestart met het hervatten van de aangepaste trainingen tijdens de “Corona-periode” op ons sportpark voor alle disciplines (gym, streetdance, handbal en voetbal), met een groep vrijwilligers houden wij daar een oogje in het zeil om te zorgen dat de richtlijnen van het RIVM, gemeente Enschede, KNVB en het NOC/NSF opgevolgd worden zodat onze leden van jong tot oud veilig en verantwoord kunnen trainen.
Tot op heden gaat alles volgens de opgestelde protocollen, echter wordt de belasting op deze vrijwilligers na 5 weken erg hoog.

Om onze leden de komende weken toch veilig en verantwoord te kunnen laten trainen doe ik een dringende oproep aan ouders, begeleiders, trainers en leiders die Avanti een warm hart toe dragen om zich bij onderstaande aan te melden om een of meerdere diensten te draaien op ons sportpark.

Voor informatie en aanmelden graag een e-mail naar voorzittervoetbal@avantiwilskracht.nl

VELE HANDEN MAKEN LICHT WERK

Mvrgr. Eddy Temmer

Voorzitter afdeling voetbal